3

Kdo to. Co to?

Zdravím vás lidi.

Než začnu přidávat příspěvky ohledně samotného cvičení, jídla atd., tak vám chci říct kdo jsem a proč jsem si založil tento blog.

Jmenuji se Tomáš Ryšánek a je mi 26 let. Do konce roku 2012 jsem žil jako vetšina českého národa, a nejen českého. Jedl jsem nepravidelně, miloval sladká, smažená a jinak nezdravá jídla, bez jakéhokoliv zbytečného pohybu navíc (tím myslím sport). O víkendu jsem popil s kamarády, během týdne ,,foukl“ tři krabičky cigaret.

Žil jsem si  jakž takž spokojený život. Ale pár věcí mě trápilo… Zrcadlo a váha nebyli mými nejlepšími kamarády, pokud bylo třeba trochu většího tělesného výkonu, plíce nespolupracovali a nedej bože nákupy… to byl vždy horor. Najít oblečení, které by mi sedlo, byl nadlidský úkol.

1171611722 

Pak v zimě 2012 přišel můj bratr s návrhem. Chtěl začít chodit do posilovny a zda nechci s ním. Řekl sem si proč né. Vybral jsem nejvhodněji vyhlížející posilovnu a v únoru 2013 jsme začali ,,bušit“.

Můj cíl byl jasný, zhubnout! Tehdy jsem vážil 108 Kg. Krom cvičení, jsem se začal vzdělávat: jak cvičit, jak jíst, jak to či ono.

A šlo to jak po másle. Každý měsíc byl krok kupředu a váha šla dolů. Pravidelný trénink, strava, regenerace, motivace… to vše mě dostalo tam kde jsem teď. Váha se zastavila na 71 kilech a momentálně usiluji o to, aby šla nahoru =).

Vlny konec 2 Vlny konec 3 Vlny konec

Toto jsem já a toto je můj hodně zkrácený příběh.

Nyní vám budu prostřednictvím tohoto blogu předkládat informace, rady, návody, jak docílit toho co já. Makat na sobě a pocítit ty změny k lepšímu. Poznat co to je závislost na budování kondice.

Nechci vás příliž zatěžovat dlouhými články, takže proč vám chci radit, pomáhat a vůbec psát tento blog, napíšu někdy v budoucích příspěvcích.

Tomáš Ryšánek

3 Comments

  1. AhojTome, jsi „největší“ člověk v mém okolí! Moc ti fandím a velkej respekt před vším co děláš!

  2. Nazdar Tome… koukám,že jsi toho dokázal opravdu hodně od doby kdy jsem tě viděl naposledy… vidím ty změny a smekám před tebou…. dokázal jsi něco opravdu velikého a něco kde jsi musel opravdu mít velkou vůli vydržet… tak motivace musela být obrovská…. shoda náhod a důvod proč ti to tady píši je ta,že jsem měl stejní rozhodnutí jako ty někdy v roce 2012 … já se rozhodl letos o prázdninách , že s tím musím něco udělat… tak budu rád za každý příspěvek co sem dáš a co by mi pomohlo k lepší postavě… už teď mě MOTIVUJEŠ……

    • Děkuji za uznání. Motivace jednou za čas zahapruje a musí se nakopnout, ale makám dál. Cíle mám ještě výš.
      Pokusím se udělat, co je v mých silách, abych vám pomohl. ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *